جمعه ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۸
کد مطلب : 109259
جالب است ۰
وزیر آموزش و پرورش گفت: اردوی راهیان نور و راهیان پیشرفت نرم افزار تربیتی است که یکی تفکر می‌دهد و دیگری امید و ایمان به سمت جلو و هر ۲ آنها با هم شکست ناپذیری انقلاب را بیشتر از هر زمانی خواهد کرد.
ایرنا رضا مراد صحرایی روز جمعه در بازدید از یادمان شهدای عملیات والفجر هشت اروندکنار در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:در سال تحصیلی جاری از طریق بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان کار بی‌سابقه برای اعزام یک میلیون دانش آموز در اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت برنامه ریزی شده است.
وی افزود:دانش‌آموزان با حضور در مناطق عمیاتی هشت سال دفاع مقدس به صورت پیوسته واقعیت‌های دفاع مقدس را درک و با معنویت و پیشرفت کشور از نزدیک آشنا می‌شوند.
مراد صحرایی اظهار کرد:دانش آموزان در اردوهای راهیان نور به صورت حضوری و میدانی ثمره ایستادگی رزمندگان را می‌بینند و در اردوهای راهیان پشرفت با میراث امام و خون شهدا که چگونه به عزت، استقلال و شکوفایی کشور منتهی شده آشنا می‌شوند.
وی افزود: یادگیری موقعیتی دانش‌آموزان باعث درک روشن آنها از واقعیت‌ها است که با کتاب‌ها و یا در فیلم‌ها قابل انتقال نیست لذا باید در موقعیت قرار بگیرند تادرک درستی پیدا کنند.
وزیر آموزش و پروش گفت:امروز ایمان، علم و امید به عنوان مثلثی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در حال شکل گیری است و حضور دانش‌آموزان در اردوهای راهیان نور و پیشرفت باعث خنثی کردن همه توطئه‌های دشمنان در فضای مجازی و جنگ ترکیبی است.

اروندکنار در ۴۵ کیلومتری جنوب آبادان و روبه‌روی شهر فاو عراق قرار دارد.یادمان شهدای علمیات در این منطقه قرار دارد.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcdkn0fnyt0zx6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما