جمعه ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۵
کد مطلب : 109255
جالب است ۰
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران: نباید اجازه محاسبات اشتباه به دشمن دهیم
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر حضور حداکثر در انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با شرکت در انتخابات اجازه محاسبات اشتباه به دشمن را نخواهند داد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار پاسدار علی فدوی پنجشنبه شب در گردهمایی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گردان مقداد و تیپ ۷۲ زرهی آبادان اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی بارهای محاسباتی داشته و بر همین اساس علیه کشورمان دست به اقداماتی زده‌اند اما همواره در محاسبات خود اشتباه کرده شکست خورده‌اند هر چند برای کشور هزینه داشته است.
وی افزود: یکی از این اشتباهات دشمن طراحی هشت سال دفاع مقدس است که در آن شکست قاطع خوردند ولی این دوران برای انقلاب و کشور هزینه داشت و نباید دوباره به آنها این فرصت را داد.
سردار پاسدار فدوی با بیان اینکه تجلی حضور مردم در حکومت یعنی مشارکت حداکثری در انتخابات، ادامه داد: آنچنان باید در این عرصه شرکت کنیم که دشمن در ذهن خود هم دچار محاسبات اشتباه علیه کشور نشود.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آمریکا، منافقین و رژیم صهیونسیتی تمایل دارند مردم در انتخابات شرکت نکنند تا از طریق جنگ نرم علیه کشورمان اقدام کنند ولی باز هم در دسیسه چینی‌های خود شکست خواهند خورد.
سردار پاسدار فدوی گفت: یوم الله ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تجلی نصرت جبهه حق علیه باطل است البته خباثان عالم تمایل دارند حماسه این روز کمرنگ شود ولی حضور مردم در راهپیمایی توطئه‌های آنها را در هم خواهد شکست.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcjiheviuqey8z.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما