چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۱
کد مطلب : 109206
جالب است ۰
دبیر سومین کنفرانس بین‌المللی و هفتمین کنفرانس ملی مواد، متالورژی و معدن از ارسال ۲۰۰ مقاله به دبیرخانه این کنفرانس، خبر داد.
دکتر محمد لاری‌بقال، در این همایش که امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه در تالار همایش‌های اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت خوزستان برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: از این تعداد، ۱۵۰ مقاله پذیرفته شده است که ۱۲ مقاله حضوری و باقی مقالات به صورت پوستر، ارائه می‌شود.
به گزارش ایسنا، وی افزود: گردهمایی متخصصان و پژوهشگران این حوزه در استان خوزستان و تبادل تجربیات و اندوخته‌های علمی، مهم‌ترین دلیل برگزاری این کنفرانس بین‌المللی و ملی است.
عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به وجود منابع غنی و فعالیت صنایع کلان در استان خوزستان، بر لزوم برگزاری همایش‌های تخصصی مرتبط با صنایع در این استان، تاکید کرد.
حمیدرضا فلاح، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان نیز در این کنفرانس خواستار افزایش همکاری‌های علمی و پژوهشی میان دانشگاه و صنایع شد.
وی از فولاد و معادن استان خوزستان به عنوان یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های استان نام برد و افزود: ایران جزو کشورهای مهم تولید فولاد در جهان است و امیدواریم بتوانیم با همکاری علمی با جامعه دانشگاهی ظرفیت‌های این حوزه را افزایش دهیم.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcfx1dyvw6dx0a.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما