چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۹
کد مطلب : 109202
جالب است ۰
فرمانده سپاه خوزستان گفت: بنابراین هر رأی که در انتخابات به صندوق ریخته می‌شود به مثابه گلوله‌ای در دفاع از امنیت و اقتدار کشور است.
ر مهر، سردار حسن شاهوارپور ظهر امروز چهارشنبه در آئین بزرگداشت نخستین سالگرد شهادت سردار جانباز «حاج فریدون غلامی» که در شهر منتظران دزفول برگزار شد، بیان کرد: سال‌ها قبل که توان دفاعی و نظامی ایران به سطح کنونی نبود، ایران همواره مورد تهدید گزینه‌های روی میز قدرت‌های زورگو بود ولی با قدرت موشکی و پهپادی کنونی، دشمنان دیگر جرأت تهدید ایران را ندارند.
وی افزود: پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی به واسطه ایستادگی در مقابل دشمنان نشان داد که هزینه مقاومت بسیار کمتر از سازش است.
فرمانده سپاه خوزستان ادامه داد: امروز مردم یمن نیز پرچم‌دار دفاع از مردم فلسطین هستند و با وجود پرداخت هزینه این دفاع از مظلومان اما با توکل بر خدا در میدان ثابت قدم ایستاده‌اند.
وی گفت: معمار کبیر انقلاب با روح قدسی خود موجب تحول جوانان شد که انسان‌های بزرگی چون سردار حاج قاسم سلیمانی نمونه‌ای از تربیت یافتگان این مکتب است.
سردار شاهوارپور ادامه داد: تفکر عاشورایی، تکیه بر مردم، تکلیف مداری و حرکت بر مدار رضایت خدا و پیاده سازی اسلام از جمله شاخصه‌های مهم مکتب امام راحل است.
وی با بیان اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات موجب اقتدار و عزت کشور در برابر بدخواهان است، افزود: انتخابات و حق تعیین سرنوشت یکی از دستاوردهای خون شهداست؛ بنابراین هر رأی که در انتخابات به صندوق ریخته می‌شود به مثابه گلوله‌ای در دفاع از امنیت و اقتدار کشور است.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcbg9b85rhbg5p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما