سه شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۳
کد مطلب : 108592
تعداد نظر۲
جالب است ۲
لوله‌سازی اهواز باید به جایگاه اصلی خود بازگردد
نماینده مردم اهواز با تاکید بر بازگشت شرکت لوله‌سازی اهواز به جایگاه اصلی خود در صنعت گفت: در بکارگیری نیروهای انسانی برای سطوح مختلف اعم از تخصصی و عمومی، اولویت ما، بومی‌گزینی است.

به گزارش دیار کارون ؛ سیدکریم حسینی در بازدید از غرفه شرکت لوله‌سازی اهواز در چهارمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان در گفت و گو با ایسنا در خصوص وضعیت این شرکت و افق آینده تولید و صادرات آن اظهار کرد: شرکت لوله‌سازی اهواز یکی از شرکت‌های فعال در حوزه صنعت و تامین تجهیزات برای پروژه‌های نفتی بویژه انتقال است؛ شرکتی با قدمت بالا و برخورداری از تخصص فنی و نیروهای با تجربه بوده و یکی از ارکان اصلی صنعت نفت است و نفت برای پیشبرد اهداف خود و تکمیل و راه‌اندازی پروژه‌های جدید نیاز به همراهی شرکت‌هایی مانند لوله‌سازی اهواز دارد.

وی با اشاره به تجربه موفق لوله‌سازی اهواز در پروژه گوره – جاسک گفت: در پروژه‌های جدید هم کارهای خوبی صورت گرفته که یقینا به رونق و توسعه شرکت کمک می‌کند.

حسینی اظهار کرد: راه‌اندازی خطوط جدید بویژه تولید و احیای خط تولید اسپیرال در لوله‌سازی اهواز و همچنین افزایش تولید در دیگر خطوط جای امیدواری دارد و لوله‌سازی باید به جایگاه واقعی خود بازگردد و نقش موثری را در صنعت استان داشته باشد.

وی عنوان کرد: یقینا، حمایت از شرکت‌های تولیدی، تولید در استان و تولیدات بومی و حفظ این شرکت‌ها، که ارتباط مستقیمی با توسعه اقتصادی و حفظ فرصت‌های اشتغال موجود در استان دارد، می‌تواند نقش موثری داشته و برای پیشبرد اهداف کلی نظام در حوزه صنعت تاثیرگذار باشد.

نماینده مردم اهواز بیان کرد: بنابراین، به عنوان نمایندگان مردم، این را یک محور اصلی می‌دانیم و بدون اینکه در جزییات و حواشی امور صنعت ورود کنیم، برای حفظ خطوط تولید و افزایش و احیای این خطوط در صنعت استان و رونق بیش از پیش آن تلاش داریم.

وی گفت: یکی از نکات و مطالباتی که مردم از ما دارند، بحث جابه‌جایی شرکت‌هایی است که از نظر زیست محیطی و به دلیل توسعه شهرها و قدمت این شرکت‌ها، این نیاز وجود دارد.

حسینی همچنین با اشاره به خبر انتقال شرکت لوله‌سازی اهواز به نقطه‌ای دیگر در حوزه اهواز گفت: قطعا این انتقال می‌تواند به توسعه و افزایش خطوط تولید و احیای این خطوط کمک مستقیم داشته باشد که جای تقدیر و تشکر از همه پرسنل لوله‌سازی اهواز دارد.

وی درباره نیاز کارخانه اسپیرال به نیروی جدید و اقدامی که می‌تواند در این چارچوب در مجلس صورت گیرد، خاطرنشان کرد: افزایش تولید و خلق فرصت‌های جدید اشتغال، یکی از محورهای اصلی است که برای کاهش آمار بیکاری در خوزستان، نمایندگان استان در مجلس آن را دنبال می‌کنند. ما از هر حرکت و گامی که به این سمت باشد بویژه در سطح هلدینگ این شرکت‌ها حمایت می‌کنیم. چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی، این مساله یقینا یکی از محورهای اصلی پیگیری‌های ما خواهد بود.

حسینی افزود: کمک ما هم در هر سطحی که نیاز است با انسجام نمایندگان حوزه انتخابیه اهواز و دیگر نمایندگان خوزستان صورت می‌گیرد و قطعا در بکارگیری نیروهای انسانی برای سطوح مختلف اعم از تخصصی و عمومی اولویت بومی‌گزینی است و این شرطی است که همه نمایندگان استان در مجلس دارند و قطعا باید مدیران این شرکت‌ها در تمامی سطوح آن را رعایت کنند.
 
https://deyarkaroon.ir/vdcco4qsi2bqxp8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما

مهدی
با سلام و درود
بنده بعنوان عضو کوچکی از این مجموعه با دعای خیر برای همه ی پرسنل و همکاران و مخصوصا مدیر عامل شرکت جناب آقای دکتر هوشنگ سر صحرا و تقدیر و تشکر از ایشان که با حضورشون دلگرمی و امید به آینده ای روشن در این شرکت و اللخصوص رفع مشکلات معیشتی و حقوقی و انشاالله مسکن پرسنل فنی و زحمتکش رو در اولویت قرار دادن و از طرف خودم آرزوی سلامتی و موفقیت‌های روزافزون و همچنین رونق تولید در این شرکت را از خداوند متعال خواستارم به امید سربلندی ایران عزیز اسلامی
شاهد
یه زمانی در شرکت اب وفاضلاب خوزستان ماموریت بود لوله از استانهای دیگه می خریدن ولی از لوله سازی نه چون سهام دار اون کارخانه بودن