سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۱
کد مطلب : 106092
جالب است ۰
قطع شریان اقتصادی رژیم غاصب صهیونیستی خواسته مردم جهان اسلام است

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: قطع شریان اقتصادی و روابط سیاسی با رژیم غاصب و کوک‌کش صهیونیستی خواسته مردم جهان اسلام از سران کشورهای اسلامی است.
 ایرنا: آیت‌الله عبدالکریم فرحانی روز سه‌شنبه در نشست شیوخ و سران عشایر و طوایف آبادان روستای سادات در حمایت از مردم مظلوم غزه اظهار کرد: دولتمردان و حکام کشورهای عربی همصدا و همراه با ملت‌های آزاده، شریان‌های اقتصادی رژیم غاصب صهیونیستی را قطع کنند.
وی افزود: متاسفانه نشست‌های دولت‌های اسلامی مورد تمسخر و بی‌احترامی رژیم صهیونیستی و حامیان آن قرار می‌گیرد و همه کشورهای اسلامی باید با اتحاد از مردم غزه دفاع کنند.
آیت‌الله فرحانی با اشاره به بیداری ملت‌های آزاده در خصوص جنایت‌های رژیم صهیونیستی گفت: در نهایت مردم غزه و نیروهای مقاوم آن پیروز میدان در نبرد با رژیم صهیونیستی هستند.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مقاومت مردم غزه الهام گرفته از دفاع و مقاومت مردم ایران به ویژه آبادان در زمان حصر روزهای ابتدای جنگ تحمیلی است و مردم آبادان و خرمشهر به خوبی وضعیت مردم غزه را درک و با آنها همدردی می‌کنند.
وی ادامه داد: بدون شک پیروزی متعلق به مردم مظلوم غزه است و به زودی شاهد شکست رژیم صهیونیستی و پیروزی جبهه مقاومت خواهیم بود.
https://deyarkaroon.ir/vdcf1vdy0w6dxxa.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما