سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۹
کد مطلب : 106091
جالب است ۰
۳۲۰ نفر از متاثران آبگرفتگی در بندرماهشهر امدادرسانی شدند

معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر خوزستان از امدادرسانی نجاتگران این جمعیت به ۳۲۰ نفر متاثر از آبگرفتگی در شهرستان بندر ماهشهر خبر داد.
امیرعباس نجفی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: امدادگران جمعیت هلال‌ احمر استان در قالب ۹ تیم عملیاتی، به مردم متاثر از آبگرفتگی در شهرستان بندرماهشهر امدادرسانی کردند.
وی با بیان اینکه پنج نفر آسیب دیده از ابگرفتگی در این شهر به مراکز درمانی منتقل شدند افزود: از ساعت ۱۴ روز گذشته به ۳۲۰ نفر در شهرستان بندر ماهشهر خدمات امدادی ارائه شد و همچنین تیم‌های تخصصی سیلاب با دستگاه‌هایی مانند پمپ و لجنکش، آماده ارائه خدمات در نقاط آبگرفته هستند
نجفی با اشاره به اینکه عملیات امدادی تا ایجاد شرایط پایدار در منطقه ادامه دارد ادامه داد: امدادگران در این مدت چهار هزار پرس غذای گرم توزیع کردند و پنج اردوگاه اسکان اضطراری در شهرهای چمران و سربندر نیز برپا شده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: همچین ۲۵۰ پتو، ۱۴۴ موکت و یک‌هزار و ۳۵۰ قوطی کنسرو نیز به متاثران از آبگرفتگی تحویل داده شد.
به گزارش ایرنا، بیشترین میزان بارش باران طی ۲۴ ساعت گذشته استان در شهر بندر امام (ره) با ۱۱۱ میلیمترثبت شده است.
بیشتر مناطق این شهر به دلیل شدت بارش باران دچار آبگرفتگی شده و استاندار خوزستان شب گذشته در بازدید از شهر بندر امام (ره)، وضعیت را مورد بررسی قرار داد.
مدارس این شهر روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری به دلیل بارش باران و آبگرفتگی معابر به صورت غیرحضوری برگزار شد.
https://deyarkaroon.ir/vdceop8zzjh877i.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما