سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۶:۵۸
کد مطلب : 106082
جالب است ۰
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، دوشنبه ۲9 آبان با حضور در درمانگاه ستاد مرکزی این شرکت، روز پرستار را به کادر درمان شرکت به ویژه پرستاران این مرکز تبریک گفت و از تلاش های آنان تقدیر کرد.
مدیر عامل  شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، دوشنبه ۲9 آبان با حضور در درمانگاه ستاد مرکزی این شرکت،  روز پرستار را به کادر درمان شرکت به ویژه پرستاران این مرکز تبریک گفت و از تلاش های آنان تقدیر کرد.

 روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون مهندس قباد ناصری ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س)، پرستاری را یک شغل مقدس توصیف کرد و گفت: پرستاران را فرشته هایی می نامند که با صبر و شکیبایی، پسندیده ترین صفت انسانی یعنی کمک به همنوع را به عنوان رسالت حرفه ای خود دارا بوده و همواره فراتر از شرح وظایف خود، به مردم و نظام درمانی کمک می کنند.

وی افزود: در صنعت نفت نیز حساسیت و پرخطر بودن کار عملیاتی افزون بر استرس های ناشی از آن، کار پرستاران را به عنوان یک سپر پولادین برای صیانت از سرمایه های انسانی سازمان نمود می بخشد.

در ادامه این دیدار، کادر درمان مستقر در درمانگاه شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون ضمن تقدیر از حضور مدیر عامل و هیات همراه، به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص مسائل مرتبط با سلامت کارکنان پرداختند.

 
https://deyarkaroon.ir/vdcevp8zwjh877i.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما