چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۷
کد مطلب : 106078
جالب است ۰
جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران اعلام كرد: با گذشت ۲۳ روز از پويش «بشردوستي» جمعيت هلال احمر، ميزان كمك‌هاي نقدي هموطنان ايراني به مردم مظلوم فلسطين به بيش از ۵۲۳ ميليارد ريال رسيد.

 ايرنا از جمعيت هلال احمر، پويش «بشردوستي» با هدف جمع‌آوري كمك‌هاي نقدي مردم نوع دوست كشور به مردم مظلوم غزه از طريق اعلام شماره حساب‌هاي هلال‌احمر نزد بانك‌هاي مركزي و ملي از ۱۷ مهر آغاز شد و تاكنون نيز ادامه دارد و روند جمع‌آوري كمك‌هاي نقدي به نفع زلزله‌زدگان ولايت هرات افغانستان در تاريخ ۲۸ مهر به اتمام رسيد.

از ابتداي فراخوان رسمي اين پويش در تاريخ ۱۷ مهر تا روز سه‌شنبه ۹ آبان، افزون بر ۵۴۹ ميليارد ريال از سوي مردم كشورمان به شماره حساب‌هاي رسمي جمعيت هلال احمر واريز شده است كه از مجموع واريزي‌ها، بيش از ۵۲۳ ميليارد ريال مربوط به پويش «بشردوستي» و كمك به مردم مظلوم فلسطين و ۲۶ ميليارد ريال مربوط به «پويش آفتاب مهرباني» و كمك به زلزله‌زدگان افغانستان است.براساس اين گزارش، هموطنان مي‌توانند كمك‌هاي نقدي خود به مردم مظلوم فلسطين را به شماره حساب۹۹۹۹۹ و شماره كارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانك ملي و يا به شماره حساب۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ و شماره كارت۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶ نزد بانك مركزي و يا از طريق شماره گيري كد دستوري #۵*۱۱۲* واريز كنند.

به گزارش ايرنا، وزارت بهداشت فلسطين بعد از ظهر امروز چهارشنبه دهم آبان از افزايش شمار شهداي حملات ارتش رژيم صهيونيستي به نوار غزه از هفتم اكتبر (۱۸ مهرماه) تاكنون به هشت هزار و ۷۹۶ نفر خبر داد و گفت كه سه هزار و ۶۴۸ نفر از آنها كودك و ۲ هزار و ۲۹۰ نفر زن هستند. بر پايه اين گزارش، شمار زخمي‌ها هم به ۲۲ هزار و ۲۱۹ نفر رسيده است.

https://deyarkaroon.ir/vdcjamevouqeyyz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما