چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۶
کد مطلب : 106076
جالب است ۰
رئيس سازمان مديريت بحران كشور بر برخورد قاطع با متجاوزان به حريم رودخانه‌ها تاكيد كرد و گفت: لايروبي رودخانه‌ها امري مهم و از وظايف اصلي مديران استان است.

 ايرنا، محمد حسن نامي روز چهارشنبه در نشستي با مديران كل مديريت بحران استان‌هاي سراسر كشور افزود: همه استانداران بايد از ظرفيت‌هاي استانداري براي لايروبي رودخانه‌ها استفاده كنند.

وي همچنين مديران كل مديريت بحران استانداري ها را به برخورد قضايي و اخطار به افراد متخلف در زمينه ساخت و ساز در مسير و حريم رودخانه‌ها ملزم دانست و تصريح كرد: خاطيان و مسئولان بي توجه به اين موضوعات، خسارات سنگيني را به بار مي آورند.

رئيس سازمان مديريت بحران كشور ادامه داد: بايد به افرادي كه در بستر و حريم رودخانه ها ساكن هستند تسهيلاتي براي جابجايي به محلي امن اختصاص داده شود.

نامي با اشاره به اهميت هوشمندسازي مديريت بحران و ضرورت دريافت اطلاعات لايه‌اي از حريم گسل‌ها و خط گسل‌هاي هر استان و همچنين عرض بستر حريم رودخانه‌ها، بر تهيه اطلاعات دقيق آمايش سرزميني با استفاده از امكانات و تجهيزات روز تاكيد كرد.

وي مديران كل را به ورود به هر حوزه‌اي كه مي‌تواند منجر به مديريت بحران شود، تشويق كرد و خواستار جديت در اين كار و آگاه ساختن مسئولان و توجه به اقدامات مخرب و بحران ساز شد.

https://deyarkaroon.ir/vdchq-nz-23nvvd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما