چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۹
کد مطلب : 106028
جالب است ۰
معاون ابتدايي اداره كل آموزش و پرورش خوزستان گفت: ارتقاء توانمندي معلمان مقطع ابتدايي خوزستان در قالب طرح شهيد همت براي ۹ هزار و ۸۰۰ نفر اجرا خواهد شد.

 ايرنا :سيده فرانك موسوي سه‌شنبه در نشست تخصصي معاونان و كارشناس مسئول آموزش ابتدايي مناطق و نواحي آموزش و پرورش استان خوزستان در آبادان اظهار كرد: در راستاي ارتقاي كيفيت آموزشي در مقطع ابتداي گام دوم طرح جهش كيفي با بهره‌گيري از مالفه‌هاي تاثيرگذار در آموزش از جمله حلقه هاي گفتمان آموزشي معلمان تشكيل شده است.

وي افزود: همچنين كارگاه‌هايي براي ارتقاء دانش مديران، معاونان آموزشي و اوليا دانش‌آموزان در زمينه اختلالات يادگيري پيش بيني شده است.

موسوي گفت:در ابتداي مهرماه با كمبود ۶۴۵ معلم مواجه بوديم كه اين مشكل با استفاده از ظرفيت‌هاي نيروهاي ورودي سال 99 دانشگاه فرهنگيان و نيروهاي پذيرفته شده در آزمون، در دوره ابتداي تقريبا جبران شده كه تا روز شنبه كلاس‌ بدون معلم در اين مقطع تحصيلي نخواهيم داشت.

به گزارش خبرنگار ايرنا مدير آموزش و پرورش شهرستان آبادان در ادامه به اجراي طرح مطالعه فضاي فيزيكي واحدهاي آموزشي در اين شهرستان اشاره كرد و گفت:با اجراي اين طرح ۱۷ مورد تغيير در فضاي آموزش انجام و ۱۰ هنرستان جديد راه اندازي شد.

طرح ارتقا دانش ۹ هزار و ۸۰۰ معلم مقطع ابتدايي در خوزستان اجرا خواهد شد

سيد علي موسوي افزود: در بحث نيروي انساني با بحران سخت كمبود نيرو به تعداد يك‌هزار و ۹۰ نفر روبه‌رو هستيم ولي با استفاده از اضافه كار همكاران و نيروهاي بازنشسته كلاس بدون درس نداريم.

بر اساس اين گزارش، ۶۵ هزار و ۵۳۲ دانش آموز در ۲۹۰ واحد آموزشي آبادان مشغول به تحصيل هستند.

https://deyarkaroon.ir/vdcewp8zvjh877i.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما