چهارشنبه ۳ آبان ۱۴۰۲ - ۰۱:۴۴
کد مطلب : 105602
جالب است ۰
رئيس كميسيون عمران شوراي شهر اهواز با اشاره به اجراي يك ميليون و ۵۰۰ هزار مترمربع آسفالت در اين شهرستان گفت: در تلاش هستيم اين ميزان را به ۲.۵ ميليون مترمربع تا پايان امسال برسانيم.

 مهر، حميد دغاغله پيش از ظهر سه‌شنبه در خصوص موضوعات بررسي شده در هفتاد و چهارمين جلسه كميسيون عمران شهرسازي و معماري اظهار كرد: با توجه به انعقاد قراردادهاي انجام شده با حمايت شوراي اسلامي شهر، نهضت آسفالت در اهواز با قدرت ادامه‌دار خواهد بود، علاوه بر آن با انعقاد قراردادهاي جديد به زودي شاهد آسفالت‌ريزي بيشتري در مناطق هشت‌گانه شهرداري اهواز خواهيم بود.

وي افزود: آسفالت و بهبود كيفيت معابر شهري يكي از اولويت‌ها و پروژه‌هاي شاخص تعريف شده در سال جاري مديريت شهري است، كميسيون عمران، معماري و شهرسازي به عنوان ناظر با دقت به بررسي عمليات‌هاي انجام شده مي‌پردازد تا معابري با كيفيت داشته باشيم، چرا كه داشتن معبر و خيابان مناسب از دغدغه‌هاي اصلي شهروندان اهوازي است.

عضو شوراي شهر اهواز با اشاره به آسفالت انجام شده به ميزان يك ميليون و پانصد هزار مترمربع از ابتداي سال تاكنون، تصريح كرد: تاكنون بيش از ۵۰ درصد بودجه اختصاص يافته صرف اجراي آسفالت شده است و در تلاش هستيم با توجه به يك هزار ميليارد تومان بودجه اختصاص يافته و قراردادهايي منعقد شده تا پايان سال، ۲.۵ ميليون مترمربع عمليات آسفالت‌ريزي را انجام دهيم.

وي با اشاره به رضايت نسبي شهروندان در مناطق آسفالت شده، اضافه كرد: يكي از دلايلي كه شهروندان در بعضي مناطق از اجرا نشدن آسفالت، گله‌مند هستند اين است كه زيرساخت‌هاي لازم همچون خطوط آب و فاضلاب در آن مناطق كمتر است و امكان اجراي آسفالت وجود ندارد.

دغاغله بيان كرد: بر همين اساس و با هدف احقاق حقوق شهروندان اين مناطق، درخواست داريم تا سازمان‌هاي مربوطه هرچه سريع‌تر تأسيسات زير زميني خود را به سرانجام برسانند و شاهد حفاري مجدد نباشيم، چراكه اين كار چيزي به جز رنج و زحمت براي شهروندان در پي ندارد.

https://deyarkaroon.ir/vdcbgsb85rhbg0p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما