دوشنبه ۱ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۱
کد مطلب : 105522
جالب است ۰
شركت فولاد خوزستان در ۷ ماهه نخست ۱۴۰۲ بزرگ‌ترين تامين‌كننده نياز بازار داخلي به شمش فولادي بوده و با فاصله زياد نسبت به ساير فولادسازان، ۱۹.۲ درصد كل حجم معاملات شمش فولادي در بورس كالا را به خود اختصاص داده است. اين شركت همچنين سهم ۳۲.۴ درصدي از تلمين نيازهاي بازار داخلي به تختال داشته است.
✅ فولاد خوزستان ليدر بازار شمش فولادي در ايران / پيشتازي «فخوز» در تامين نيازهاي بازار
به گزارش پايگاه خبري ديار كارون؛ شركت فولاد خوزستان در ۷ ماهه نخست ۱۴۰۲ بزرگ‌ترين تامين‌كننده نياز بازار داخلي به شمش فولادي بوده و با فاصله زياد نسبت به ساير فولادسازان، ۱۹.۲ درصد كل حجم معاملات شمش فولادي در بورس كالا را به خود اختصاص داده است. اين شركت همچنين سهم ۳۲.۴ درصدي از تلمين نيازهاي بازار داخلي به تختال داشته است. كل حجم معاملات محصولات فولاد خوزستان در رينگ داخلي بورس كالا (شامل آهن اسفنجي، شمش فولادي و تختال) در اين مدت ۱،۲۳۵،۵۷۰ تن بوده است. فولاد خوزستان در حالي در بالاترين سطح به تامين نيازهاي بازار داخلي پرداخت كه با محدوديت‌هاي شديد برق نيز مواجه بود و ۵۴۰ هزار تن از توليد برنامه‌ريزي‌شده خود را به واسطه اين محدوديت‌ها در نيمه نخست امسال از دست داد.

 

 حجم معاملات شمش فولادي اين شركت در رينگ داخلي بورس كالا در ۷ ماهه نخست امسال با رشد ۱۲.۲ درصدي نسبت به مدت مشابه سال قبل به بالغ بر ۷۶۵ هزار تن رسيد.

 در ۷ ماهه نخست سال جاري، در مجموع ۳،۹۸۹،۸۹۵ تن شمش فولادي در رينگ داخلي بورس كالا معامله شده است كه سهم فولاد خوزستان از كل معاملات شمش ۱۹.۲ درصد بوده است. اين شركت با فاصله زياد نسبت به رقبا، بالاترين سهم را در تامين نيازهاي بازار داخلي به شمش فولادي داشته است.

 همچنين از ابتداي فروردين تا انتهاي مهرماه سال جاري، درآمد فولاد خوزستان از محل فروش شمش فولادي در رينگ داخلي بورس كالا با جهش ۶۸.۳ درصدي نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۱۵ هزار و ۸۵۱ ميليارد تومان رسيده است.

 در اين دوره، كل ارزش معاملات شمش فولادي در بورس كالا ۸۰ هزار و ۳۵۴ ميليارد تومان بوده كه فولاد خوزستان ۱۹.۷ درصد ارزش بازار داخلي شمش را به خود اختصاص داده است و از حيث ارزش معاملات شمش فولادي نيز اين شركت با فاصله قابل توجه نسبت به ساير رقبا، پيشتاز بوده است.

 شركت فولاد خوزستان‌ يكي از تامين‌كنندگان بزرگ نياز بازار به تختال و آهن اسفنجي نيز بوده و از ابتداي فروردين تا انتهاي مهرماه امسال ۲۷۰ هزار تن تختال و بيش از ۲۰۰ هزار تن آهن اسفنجي اين شركت در بورس كالا معامله شده است. گفتني است در ۷ ماهه نخست امسال ۳۲.۴ درصد از كل حجم معاملات تختال در رينگ داخلي بورس كالا به فولاد خوزستان اختصاص داشته است.

https://deyarkaroon.ir/vdccipqsi2bqxp8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما