سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۳:۵۷
کد مطلب : 105133
جالب است ۰
مديرعامل شركت توزيع برق اهواز گفت: با اجراي طرح ملي پاداش صرفه جويي در مصرف برق تا پايان شهريورماه ۱۴۰۲ تعداد ۴۸۷ هزار و ۳۸۰ مشترك در كلانشهر اهواز مشمول دريافت قبض برق رايگان و پاداش صرفه جويي شدند
بيش از ۴۸۷ هزار مشترك برق اهواز قبض برق رايگان دريافت كردند
ايرنا:مديرعامل شركت توزيع برق اهواز گفت: با اجراي طرح ملي پاداش صرفه جويي در مصرف برق تا پايان شهريورماه ۱۴۰۲ تعداد ۴۸۷ هزار و ۳۸۰ مشترك در كلانشهر اهواز مشمول دريافت قبض برق رايگان و پاداش صرفه جويي شدند.

عبدالحميد عباس شياري سه شنبه  با اشاره به اقدامات گسترده تبليغاتي در بخش هاي مختلف رسانه هاي جمعي، اظهار كرد: با همراهي و همكاري شهروندان در تابستان امسال، كمبود پيش آمده ناشي از توليد و نياز اعمال و اجراي برنامه زمانبندي خاموشي به صنايع به حداقل رسيد و بدون اعمال خاموشي با برنامه، موفق به عبور از پيك بار تابستان شديم.

شياري با بيان اينكه تا ۱۵ شهريورماه امسال۱۴۰ برنامه صرفه جويي و راهكارهاي عملياتي اعمال شد، افزود: از ابتداي اجراي طرح تا پايان شهريورماه به ميزان ۲۷۰ ميليون و ۳۴۳ هزار و ۷۰۸ كيلووات ساعت صرفه جويي انرژي شده است كه اين ميزان در بخش صنعت و توليد بكارگيري شد.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق اهواز ضمن تقدير از شهروندان اهوازي بابت كاهش مصرف در فصل گرم امسال گفت: شهروندان با اعلام گسترده خبر ناترازي و كمبود برق ناشي از توليد، صنعت برق كلانشهر اهواز را تنها نگذاشتند و با كاهش مصارف غيرضروري و مديريت بهينه مصرف برق نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ مشمول پاداش صرفه جويي شدند.

شركت توزيع نيروي برق اهواز داراي بيش از ۶۲۰ هزار اشتراك فعال است كه شهرهاي اهواز، حميديه، كارون، باوي و حميديه را زيرپوشش خود دارد.

https://deyarkaroon.ir/vdcaemn6e49nw61.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما